Šablona Santa Cruz je dalším povedeným kouskem z dílny Yithemes. Jedná se o freemium šablonu, takže je k mání ve dvou verzích. Přichází s takřka neomezenými možnostmi nastavení vzhledu, spoustou funkcí a vychytávek, které vám provozování internetového obchodu výrazně usnadní.

Design šablony Santa Cruz je jedním slovem elegantní. Minimalistické pojetí s důrazem na uživatelsky příjemné rozhraní je jasnou volbou pro každého, kdo preferuje tah na branku. Není důvod vodit uživatele za nos nablýskaným pozlátkem, zrak upřou na produktové fotografie a při nákupu je nic nebude rušit.

Verze, která ke stažení zdarma, obsahuje následující funkce: statický obrázek v hlavičce, podpora pluginu WooCommerce, seznam přání (wishlist), porovnání zboží a jejich sdílení na sociálních sítích, pokročilé ajax filtrování (podle velikosti, barvy, ceny atd.), stránku se zkušenostmi, blog (styl s velkými obrázky), podpora megamenu a kompatibilita s WPML.

Přestože je Santa Cruz ve free verzi na funkce štědrá, vyplatí se zakoupit premium verzi. Ta totiž navíc obsahuje 3 efektní slidery, předpřipravené stránky pro „o nás“, 2 stránky portfolia/galerie, stránku s kontaktními údaji s přizpůsobitelným kontaktním formulářem, filtrovatelnou stránku s FAQ (často kladené otázky), více jak 300 shortcodes, skvělý panel pro nastavení vzhledu, videotutoriály, podporu Yithemes a mnoho dalších featurek.

Pokud základní design shledáte jako příliš fádní, nic vám nebrání v kompletním přenastavení. Ve zmíněném panelu snadno změníte barevné schéma, typy písma i layouty podstránek.

Velmi zdařilá je také produktová stránka. Produktové fotografie lze zoomovat, nechybí vlastní záložky a formulář s dotazem ohledně zboží.

Shrnuto a podtrženo – freemium šablona Santa Cruz je dobrou volbou pro každého, kdo potřebuje profi e-shop za pár korun. Bez kompromisů a s důrazem na podstatné věci!

Vybrané funkce šablony

  • seznam přání
  • porovnání a sdílení produktů
  • zoomování produktové fotografie
  • předpřipravené layouty pro podstránky
  • podpora bigmenu
  • 3 skvělé slidery
  • filtrovatelná stránka s FAQ
  • více jak 300 shortcodes
  • pokročilý panel nastavení

Cena šablony

65 USD za licenci pro jeden web

119 USD za licenci pro až 6 webů

199 USD za licenci pro až 30 webů

Odkazy ke stažení