Vogue je responzivní šablona, jako na míru stvořená pro fashion blog a související témata. Jedná se o další z povedených šablon autorů z TeslaThemes a byla navržena pro blogery a kreativní autory, kteří by svou práci rádi přenesli na novou platformu. Pokud vás omrzel zastaralý vzhled vašeho stávajícího webu, případně ještě žádný nemáte a rádi byste vytvořili jedinečný magazín, bude se vám Vogue líbit.

Prémiová šablona Vogue obsahuje Visual Composer, se kterým si naklikáte potřebné podstránky snadno, rychle a bez zásahu do kódu. Systém funguje na drag and drop principu, takže jen kliknete na požadovaný prvek a přetáhnete tam, kde ho chcete mít. Bez problémů nastavíte slider, call to action elementy, widgety, speciální sekce a další prvky.

Nedílnou součástí šablony jsou vlastní widgety, shortcodes, volby pro layouty stránek, široké možnosti nastavení vzhledu a další vychytávky, bez kterých se moderní blogovací platforma neobejde.

Ať už máte v plánu vytvořit blog, magazín nebo zpravodajský web, šablona Vogue je správná volba. Velmi praktické je přizpůsobení úvodní stránky pro integraci widgetů. Hlavička, patička, postranní panely a další sekce jsou připraveny na to, abyste do nich přidali widgety s odkazy na sociální sítě, nejnovějšími tweety, vlastními texty, reklamními bannery a články z vybraných kategorií.

Absolutní kontrola nad obsahem bez ohledu na znalosti programování je velký tahák, ale Vogue má v rukávu mnohem více es. K nejlepším featurkám patří sekce „Site Intro“ na úvodní stránce. Jedná se o oblast pod hlavním menu s menším boxem pro úvodník a ikonkami pro následování na sociálních sítích. Dále pak sekce „O mě“ mezi sliderem a prvním příspěvkem, možnost nastavení umístění slideru, zobrazení bloku vybraných kategorií a spousta dalších funkcí.

Vogue je velmi povedená prémiová šablona, která vás mile překvapí snad ve všech ohledech. Proklikejte si demo verzi a posuďte sami.

Vybrané funkce šablony

  • optimalizovaná rychlost načítání
  • zabudované shortcodes
  • demo data s instalací na jedno kliknutí
  • ultra responzivní
  • podpora Google Fonts
  • vlastní widgety
  • Visual Composer
  • neomezené množství barevných schémat
  • příprava pro snadný překlad (.po a .mo soubory)

Cena šablony

48 USD jednorázový poplatek

Odkazy ke stažení