Na internetu je skvělé to, že se díky němu může vžít do role zpravodajce každý. Prostřednictvím blogu lze oslovit široké publikum a dát světu najevo své názory. Ale pokud to s šířením informací myslíte vážně, nezbude vám, než si založit online deník. Můžete ho mít za chvilku – stačí, když do WordPressu nainstalujete premium šablonu News online z MyThemeShopu. Elegantní vhled vypadá profesionálně a sluší každému webu s novinkami či magazínu. Budete-li články publikovat touto cestou, zanedlouho si vybudujete velkou základnu věrných čtenářů.

Šablona News online je plně responzivní a na mobilních zařízeních vypadá velmi dobře. V době, kdy stále více čtenářů hltá zprávy přes chytré telefony, je taková vlastnost nepsanou povinností. K dalším pozitivním vlastnostem, které sice nejsou na první pohled vidět, ale o to více si jich cení vyhledávače, patří rychlé načítání a SEO.

Design šablony News online posune úroveň vašeho projektu o několik úrovní výše. Z blogu udělá plnohodnotný magazín, který může směle konkurovat se zavedenými médii. Všechny prvky byly navrženy s ohledem na přehledné uspořádání a nutno podotknout, že grafici odvedli dobrou práci. V pokročilém panelu nastavení lze layout nastavit tak, aby plně odpovídal povaze webu. Samozřejmě nechybí sekce pro vybrané příspěvky. Zvýraznit důležitý obsah tak, aby vyčníval nad ostatními články, nebylo nikdy tak snadné.

Samozřejmostí jsou vhodně umístěné plochy pro případnou inzerci. S monetizací webu můžete začít okamžitě po jeho spuštění – reklamní zóny byly navrženy s ohledem na maximální míru prokliků.

Nedílnou součástí obsahu jsou ikonky všechny důležitých sociálních sítích. Sdílení článků na Facebooku, Twitteru, Google+ a dalších sítích je intuitivní a rychlé.

Suma sumárum, šablona News online je skvělou volbou pro každého, kdo to se zpravodajským webem či magazínem myslí vážně.

Vybrané funkce šablony

  • podpora RTL (čtení zprava doleva)
  • jazyková lokalizace pro snadný překlad
  • plně responzivní
  • moderní layout
  • rychlé načítání webu
  • optimalizované reklamní plochy
  • bohatá nabídka fontů a ikonek
  • čistý a přehledný kód
  • integrace tlačítek pro sdílení na sociálních sítích

Cena šablony

59 USD za neomezenou licenci pro libovolný počet webů

Odkazy ke stažení