Školky a dětská centra se neobejdou bez přehledné webové prezentace. A má-li web přimět rodiče k tomu, aby svá dítka přihlásili, musí upoutat jejich pozornost. Díky vhodně zvolené šabloně se vám to podaří bez větší námahy. Ideálním kandidátem je prémiová šablona Kids Play od ThemeFuse. Byla navržena pro potřeby jeslí, školek, družin a zájmových spolků. Vypadá moderně, hravě a nabízí množství skvělých funkcí.

Kde začít, když Kids Play zahrnuje opravdu hodně vychytávek? Třeba u těch, které jsou nejvíce vidět. Tři různé slidery (vlastní řešení + Slider Revolution a Layer Slider) lze upravit tak, aby byl výsledný dojem strhující. S ohledem na množství nastavení můžete vytvořit jedinečnou přehlídku krásných obrázků a přesvědčit návštěvníky, že právě vaše školka je ta pravá.

Co hraje hlavní roli u webových stránek pro rodiče a jejich děti? Hravost a živé barvy! Vždyť dětský svět je jich plný a není jediný důvod, proč by měl být váš web fádní. Pomocí Color Pickeru jednoduše navolíte barevnost všech důležitých prvků bez zásahu do CSS.

Šablona Kids Play si získá vaši přízeň spoustou drobností. Patří k nim také roztomilé a hravé ikonky, které byly navrženy pro webové stránky cílené na děti. Díky nim bude váš projekt vypadat ještě lépe, než jste původně doufali.

Autoři z ThemeFuse vědí, že jediný layout nestačí. Proto připravili hned několik různých vzhledů pro často používané podstránky. Ať už jde o služby, galerii nebo ceník, ve všech případech jde o velmi povedené layouty, na které se dobře kouká.

S přípravou webu vám pomůže předpřipravený obsah, který lze nainstalovat jediným kliknutím. A pak už ho jen doladit – změnit barvy, přidat vlastní texty a nahrát fotografie. Pohrát si můžete také s písmem, prémiová šablona Kids Play je napojena na knihovnu Google Fonts s více než 700 typy fontů.

Vybrané funkce šablony

  • responzivní a Retina Ready
  • tři různé slidery
  • snadná úprava vzhledu
  • hravé ikonky s dětskou tématikou
  • povedené layouty pro podstránky
  • Google Fonts
  • drag & drop visual builder
  • jazyková lokalizace pro rychlý překlad
  • rychlé načítání a optimalizace pro vyhledávače

Cena šablony

49 USD za licenci pro jeden web

79 USD za přístup ke všem šablonám a neomezenému množství licencí

179 USD za doživotní přístup ke všem šablonám

Odkazy ke stažení