Není důvod vymýšlet kolo, když to jde jednoduše a s důrazem na podstatné věci, které by v moderním e-shopu neměli chybět. S takovým přístupem byla vytvořena šablona WooShop z MyThemeShopu. Pokud sháníte řešení bez jakýchkoliv kompromisů, bude se vám hodit. Dočkáte se nadstandardních možnosti vlastního nastavení, velmi pěkného layoutu a spousty skvělých funkcí.

WooShop je kompatibilní s WooCommerce a na první pohled upoutá atraktivním designem. Dobrá zpráva je, že díky pokročilým možnostem úpravy vzhledu lze šablonu přenastavit tak, aby plně odpovídala specifickým požadavkům. Možnosti personalizace úvodní strany, vlastního slideru, 3 typů mřížkového layoutu či neomezený počet kategorií jsou špičkou ledovce. Tato e-shopová šablona nabízí mnohem více muziky.

Personalizovat lze také stránky produktů. Vlastním nastavením dosáhnete ještě lepší prezentace a přihodíte další kamínek do mozaiky efektivního prodeje. Samozřejmě nechybí ani stužky pro zvýraznění nejnovějších produktů a blok s podobným zbožím. WooShop zároveň umožňuje tvorbu seznamu přání (wishlist) či přidávání recenzí a hodnocení. Zákazníci jistě ocení také praktické Ajax live search – vyhledávání, v rámci kterého jsou okamžitě zobrazovány výsledky.

Při nakupování rozhoduje také dobře zpracovaný košík. V tomto směru je WooShop perfektní, protože zákazníkům servíruje seznam produktů ve velmi přehledném a intuitivním balení. Pokladna je rozdělena do 4 jednotlivých kroků a zákazníci se rozhodně netratí. Vše je naopak optimalizováno s ohledem na lepší konverzní poměr.

Nedílnou součástí WooShopu může být blog. Povedený layout je jako stvořený pro pořádnou porci účinného obsahového marketingu.

WooShop lze použít pro takřka libovolný e-shop, dokonce i pro prodej digitálních produktů. Zkušení vývojáři z MyThemeShopu vytvořili silnou ecommerce šablonu, které nechybí nic podstatného a naopak nabízí množství užitečných funkcí navíc!

Vybrané funkce šablony

  • různé layouty pro homepage
  • vlastní nastavení produktové stránky
  • optimalizace pro rychlejší načítání
  • pokročilé možnosti úprav vzhledu
  • vlastní slidery
  • call to action panely
  • prvky pro snadné sdílení na sociálních sítích
  • recenze produktů a zkušenosti zákazníků
  • hezký blog pro content marketing

Cena šablony

59 USD za licenci na neomezené množství domén

Odkazy ke stažení