Virální magazíny zažívají nebývalý boom. Je jich nespočet, a přesto většina vydělává zajímavé částky na reklamě. Důvodem je velký traffic, se kterým majitelé těchto projektů nemají problém. Aby ne, čtenáři jsou lační po bulvárním čtivu všeho druhu a rádi obsah sdílí na sociálních sítích. Pokud vás napadlo, že si takový virální magazín založíte, neobejdete se bez vhodně zvolené šablony. Socially Viral z MyThemeShopu je jedním slovem perfektní, protože má všechno, co by šablona tohoto typu měla mít.

Šablona Socially Viral byla navržena s ohledem na brutální zvýšení návštěvnosti. V mnoha směrech následuje DeLongův projekt ViralNova, který vznikl takříkajíc na zelené trávě a nyní je z mnohamiliónové impérium. Podle Business Insideru web vydělává 35 mil. USD ročně. Můžete si o tom počíst na MyThemeShop blogu.

Vraťme se však k naší šabloně. Socially Virall je plně responzivní a její layouty plně odpovídají současným trendům. Vše je navíc nadesignováno tak, aby návštěvníci sdíleli obsah a postarali se o zvýšení celkové návštěvnosti. Nejrychlejší cestou jsou povedené ikonky pro sdílení umístěné na vhodném místě v článku. Zahrnuty jsou všechny známé sociální sítě, takže nebude ochuzeno žádné publikum.

A protože výdělek plyne z reklam, šablona je optimalizována pro AdSense. V praxi to znamená vyšší CPC a RPM, než jste původně čekali. Za zmínku stojí také pokročilá optimalizace pro vyhledávače, především pak velmi dobrá rychlost načítání.

Výčet funkcí a vlastností šablony Socially Viral je neuvěřitelně pestrý. Ostatně posuďte sami – 4 různé efekty načítání, box pro odběr newsletterů, zvýraznění vybraných příspěvků včetně hodnocení, mega menu, podpora video příspěvků, spousta užitečných shortcodes, pokročilé možnosti nastavení vzhledu, napojení na stovky Google Fonts, libovolné množství widgetů a další skvělé vychytávky.

Nastavení šablony Socially Viral je snadné, ale přesto si autoři dali tu práci a připravili přehlednou dokumentaci. Mimo to poskytují nonstop podporu.

Vybrané funkce šablony

  • důraz na sdílení příspěvků
  • napojení na sociální sítě
  • velmi rychlé načítání
  • různé layouty pro homepage
  • neomezené nastavení barev
  • příprava pro překlad
  • drag and drop správa příspěvků
  • vlastní menu pro jednotlivé stránky
  • podpora woocommerce

Cena šablony

59 USD za licenci na neomezené množství domén

Odkazy ke stažení