Na otázku „jaké zboží se bude prodávat i za několik let“ bohužel nelze jednoznačně odpovědět. Trendy přichází a zase odchází a nikdo vám neřekne, jaké hračky a dětská móda budou in napřesrok. Přesto si můžete být jistí v tom, že sortiment zboží určený pro ty nejmenší se prodávat bude. Pokud se v oboru pohybujete a hledáte způsob, jak zákazníky motivovat k nákupu, pořiďte si profi šablonu Kidshop od tvůrců z Yithemes. Vypadá skvěle a je nabitá množstvím funkcí, díky kterým se vaše šance na prodej výrazně zvýší.

Ať už máte na skladu hračky, oblečení, skluzavky nebo jiné zboží pro děti, v e-shopu s responzivní šablonou Kidshop se vám bude prodávat o sto šest. Jedná se o freemium šablonu a je jen na vás, jestli si stáhnete bezplatnou verzi, nebo si připlatíte za mnohem lepší premium.

V začátcích si možná vystačíte se základními funkcemi, jako jsou seznam přání, porovnávač zboží, sdílení produktů na sociálních sítích, megamenu či 2 vlastními widgety pro kontaktní informace a hodnocení zákazníků, ale proč se ochuzovat o další featurky, které získáte v placené verzi šablony?

Kidshop v premium verzi obsahuje také 2 slidery (Rotating slider a Flexi slider), 3 typy layoutů portfolia/galerie, přizpůsobitelnou stránku pro chybu 404, alternativní styl pro blog (kromě velkých obrázku také malé náhledy), několik předpřipravených layoutů pro podstránky, pokročilé shortcodes a v neposlední řadě panel nastavení pro rychlou úpravu vzhledu a funkcí.

Vývojáři z Yithemes dávají zákazníkům volné ruce a umožňují jim kompletní změnu vzhledu. Šablonu tak můžete použít i k jiným účelům než na prodej zboží pro děti.

Zákazníci hodnotí šablonu Kidshop pozitivně a vyzdvihují snadné nastavení a propojení s Yith pluginy. Stejně tak zákaznickou podporu, která majitelům placené verze kdykoliv k dispozici.

Vybrané funkce šablony

  • stylový design s dětskou tématikou
  • shortcode manager
  • možnost importu demo dat jediným kliknutím
  • neomezené množství barevných kombinací
  • stovky Google Fonts
  • neomezené množství kontaktních formulářů
  • 2 typy sliderů
  • vlastní widgety
  • několikakroková pokladna

Cena šablony

75 USD za licenci pro jeden web

119 USD za licenci pro až 6 webů

199 USD za licenci pro až 30 webů

Odkazy ke stažení