Domino Magazine je prémiová šablona, která nabízí řešení pro každého, kdo hledá nadprůměrnou kvalitu a spoustu skvělých funkcí. Chystáte-li se vybudovat silný projekt, budou se vám rozšířené volby nastavení zamlouvat. Pro WordPressem nedotčené uživatele představuje možnost, jak rychle a bez problémů rozjet profi portál. Vytížení programátoři zase šetří spoustu drahocenného času. Prostřednictvím jedinečných widgetů efektivně zobrazíte reklamní plochy i vlastní bloky s články vybraných kategorií – nachází se na homepage, v postranních panelech, v záhlaví i zápatí.

Proč si vybrat právě Domino Magazine od WPZOOM, když je magazínových šablon jako hub po dešti? Při výběru by nemělo jít jen o nízkou cenu a pěkný design. Neméně důležité jsou pravidelné aktualizace, responzivita, přehledné administrační rozhraní, uživatelská podpora, čistý kód a další aspekty. Domino Magazíne splňuje všechna důležitá kritéria.

Víceúčelovou šablonu Domino Magazine využijete v případě rozsáhlého informačního portálu i jednoduchého blogu. Na tématu nezáleží, protože lidé z WPZOOM přibalili spoustu layoutů, widgetů a možností úprav. Během chvilky lze design předělat tak, aby plně odpovídal danému tématu.

Šablona podporuje funkce pluginu Jetpack, Weather widget, Special banner widgets a Gallery and Carousel (součást Jetpacku). To v praxi znamená, že můžete magazínu vdechnout nebývalou dynamiku a vskutku zajímavý look. Prvky jako jsou blok s nejnovějšími články přímo v hlavičce, viditelné odkazy na sociální sítě a mnohé další nesmí na moderním magazínovém webu chybět.

S nastavením úvodní strany nebudete mít příliš práce. Domino Magazine má v základu praktický Page Builder, prostřednictvím kterého poskládáte jednotlivé prvky jako skládačku. Stylem drag and drop je umístíte přesně tam, kde je chcete mít.

Šablon Domino Magazine má vše, co by měla magazínová šablona mít. A ještě mnohem více. Ať už budujete volnočasový projekt nebo profitabilní portál, přijdete si na své.

Vybrané funkce šablony

  • panel s rozšířenými možnostmi nastavení
  • responzivní a Retina Ready
  • dynamický page builder úvodní strany
  • carousel widget (kolotoč příspěvků)
  • napojení na WooCommerce
  • import dema na jedno kliknutí
  • jazyková lokalizace pro snadný překlad
  • napojení na Jetpack
  • množství reklamních ploch

Cena šablony

69 USD za licenci na neomezené množství webů

Odkazy ke stažení