Prodej luxusního zboží, jako jsou šperky nebo doplňky vyšší cenové kategorie, vyžaduje odpovídající prostředí. Chcete-li na potenciální zákazníky zapůsobit a navodit tu správnou nákupní atmosféru, rozhodně výběr šablony nepodceňujte. Skvělou volbou je freemium šablona The Jewelry Shop z nabídky Yithemes, kterou si můžete přizpůsobit tak, aby přesně odpovídala vašim specifickým potřebám. Vyladěný design umocní celkový dojem z produktů a příznivě ovlivní počet dokončených objednávek.

Šablony od Yithemes mají vždy co nabídnout a e-shopová šablony Jewelry Shop není výjimkou. A ačkoliv vypadá, že se hodí především pro prodej luxusních šperků, můžete ji využít pro libovolné účely. Elegantní ji design ji každopádně předurčuje pro zboží s vyššími cenovkou.

Jewelry Shop je k dostání ve dvou verzích. Bezplatná verze zahrnuje funkce jako statický obrázek v hlavičce, podporu WooCommerce, seznam přání, porovnávání zboží a jeho snadné sdílení na sociálních sítích, předpřipravenou stránku s referencemi spokojených zákazníků, pokročilé AJAX filtrování na stránce e-shopu, blog, podpora megamenu, jazykovou lokalizaci pro snadný překlad a kompatibilitu s pluginem WPML.

Plnohodnotná placená varianta čítá všechny výše uvedené funkce a k tomu navrch velké množství dalších. Můžete se těšit na 3 různé slidery (Rotating, Polaroid a Flexi), 3 layouty pro portfolio a galerii, přizpůsobitelnou stránky pro kontakt a 404 a filtrovatelnou stránku s FAQ,

Možnosti úpravy vzhledu jsou takřka neomezené. Šablona Jewelry Shop využívá Google Fonts a prostřednictvím panelu nastavení snadno a rychle navolíte vhodnou barevnou kombinaci a layout. Za pozornost stojí také pár widgetů z dílny Yithemes, možnost přidání pop-up okna.

Velmi dobře vypadají také stránky produktů. Informace o zboží jsou přehledně setříděny do záložek, fotografie umožňují zoom detailů a ke každému produktu lze přidat formulář pro doplňující informace.

Vybrané funkce šablony

  • shortcode manager s více jak 300 shortcodes
  • široké možnosti nastavení vzhledu
  • přes 600 Google Fonts
  • vlastní widgety
  • efektní fotogalerie a videogalerie
  • porovnávání produktů
  • intuitivní vícekroková objednávka
  • 3 layouty pro porftolio a galerii
  • záložky na stránkách produktů

Cena šablony

75 USD za licenci na jeden web

119 USD za licenci pro až 6 webů

199 USD za licenci pro až 30 webů

Odkazy ke stažení