Založit magazín není žádná věda. Šablon je habaděj a stačí si vybrat tu správnou. Ale která by to měla být? Respektive která je ta nejlepší? K tomu nejlepšímu, co je v kategorii prémiových magazínových šablon k mání, bezesporu patří šablona s výstižným názvem Best z MyThemeShopu. Její čistý, minimalistický design dokáže udržet pozornost návštěvníků, aniž by je rušil. Šablona je plně responzivní, načítá se neuvěřitelně rychle a lze upravit k nepoznání. Zároveň zahrnuje systém pro recenze a nový MegaMenu plugin.

Zakoupení prémiové magazínové šablony Best se vyplatí, protože si ji můžete upravit podle potřeby, třeba stokrát jinak. Díky vlastnosti pro přidávání/odstranění kategorií a sekcí budete mít naprostou kontrolu nad tím, co se na stránkách objeví. Vývojáři z MyThemeShopu brali ohled na reklamní plochy a optimalizovali prostředí webu s ohledem na vysoké CPC a RPM.

Optimalizací pro AdSense to nekončí, Best byla optimalizována také pro vyhledávače, a navíc jsou v ní integrována strukturovaná data.

Šablona Best je kompatibilní s MegaMenu, což přijde vhod vždy, když se obsah webu významně rozšíří. Do velkého menu schováte příspěvky, odkazy, kategorie a další prvky. Samozřejmostí je možnost volby mezi klasickým a plovoucím menu.

Vzhled magazínu snadno vyladíte v intuitivním prostředí panelu voleb. V praxi to znamená neomezenou paletu barev, neomezené možnosti pozadí webu, neomezené sidebary, několik typů stránkování a různé druhy layoutů pro příspěvky. Všechny důležité úpravy uděláte bez nutnosti programování, ale kdyby to bylo přeci jen zapotřebí, oceníte čistý a přehledně strukturovaný kód.

Měli byste vědět, že šablona Best podporuje dotykový slider pro lepší uživatelský zážitek na mobilních zařízeních. Za zmínku stojí také povedený kolotoč (carousel) s články.

Svůj nový magazín můžete mít připravený třeba hned. Stačí jediné kliknutí pro importování demo obsahu a několik následných úprav.

Vybrané funkce šablony

  • bohaté možnosti nastavení vzhledu
  • optimalizace pro AdSense
  • Google Web Fonts
  • kompatibilní s MegaMenu
  • AJAX načítání
  • integrace Schema
  • množství layoutů pro stránky
  • neomezené barvy, sidebary a pozadí
  • dotykový slider

Cena šablony

59 USD jednorázový poplatek za licenci na neomezený počet webů

Odkazy ke stažení