Advisors znamená poradci, což dostatečně vypovídá o tom, komu je šablona od ThemeFuse určena. Pokud jste zrovna založili společnost, která se zabývá finančním či jiným poradenstvím a potřebujete moderní webovou prezentaci, pomocí šablony The Advisors si ji naklikáte snadno a rychle. Samozřejmě se hodí i pro jiné obory, jako jsou IT nebo zprostředkování služeb všeho druhu. Jedná se o jedno z 20 témat, které jsou jsou zdarma v rámci multitématické šablony The Core. Koupí tudíž získáte 19 dalších připravených webů.

Šablona The Advisors se hodí pro stránky jakékoliv firmy či agentury. Přichází s množstvím funkcí, díky kterým může web vypadat opravdu profesionálně. Autoři z ThemeFuse lákají na vlastí slider s bohatými možnostmi vlastního nastavení. Zároveň zdarma nabízí osvědčené Layer & Revolution sliders.

Šablonu The Advisors použijete jednou, podruhé, potřetí… A klidně i podesáté, protože vždy může vypadat jako originál. Klíčem k neokoukanému vzhledu je nastavení vlastní barevné kombinace prostřednictvím intuitivní palety, množství layoutů a skvělý visual builder, pomocí kterého navrhnete jednotlivé podstránky přesně podle potřeby. Drag and drop systém si okamžitě osvojíte a obejdete se bez jakýchkoliv zkušeností s programováním.

Tvorbu webových stránek vám může usnadnit také demo content, tedy připravený obsah, který následně předěláte na vlastní.

Vývojáři šablonu napojili na open source knihovnu s více než 700 typy písma. Zároveň ji nastavili tak, aby byla kompatibilní s WPML pluginem, takže nemusíte mít obavy o to, jak zvládnete překlad všech součástí webu bez nutnosti zásahu do kódu.

Zajímavé jsou také možnosti nastavení příspěvků a stránek z hlediska SEO. Šablona The Advisors je připravená pro důslednou optimalizaci, a navíc se rychle načítá, což webu také přidá pár „SEO bodíků“ navrch.

Shrnuto a podtrženo, tato šablona od ThemeFuse je dobrou volbou pro každého, kdo si chce snadno a rychle vytvořit profesionálně vypadající firemní stránky. Rozsáhlé možnosti úpravy designu, množství layoutů, spousta předpřipravených shortcodes a intuitivní visual builder – to jsou hlavní argumenty, proč do ní investovat. A nechcete-li kupovat zajíce v pytli, vyzkoušejte si nastavení šablony v TestLabs.

Vybrané funkce šablony

  • 3 typy sliderů včetně vlastního řešení
  • pokročilé možnosti nastavení vzhledu
  • elegantní layouty
  • visual builder
  • import demo obsahu
  • napojení na Google fonts
  • možnost překladu přes WPML
  • on-page SEO nastavení
  • automatické zálohy

Cena šablony

49 USD za licenci pro jednu šablonu The Core

79 USD ročně za přístup ke všem šablonám od ThemeFuse

179 USD doživotní přístup ke všem šablonám

Odkazy ke stažení