Šablona Vogue od MyThemeShop je elegantní, stylová a vypadá skvěle na všech zařízeních bez ohledu na úhlopříčku displeje. Že by takto měl vypadat každý magazín, který to myslí vážně? V praxi má takové vlastnosti je menšina šablon. Úvodní strana Vogue byla navržena s ohledem na doporučené rozvržení webu magazínového typu a dopadla na výbornou. Je přehledná a přitahuje pozornost čtenářů, kteří z ní hned tak nespustí oči. Nechybí na ní blok se zvýrazněnými nejnovějšími příspěvky a další skvělé prvky.

Proč byste si měli šablonu Vogue pořídit?

Úspěch obsahových webů závisí (kromě kvalitního obsahu) na dokonalé typografii a přehledném rozmístění prvků. Čtenáři musí mít obsah naservírovaný na zlatém podnose a nic by je nemělo rušit. A právě v tom tkví síla šablony Vogue, která je maximálně přehledná a vysoce přizpůsobitelná. Stačí se přemístit do panelu nastavení v administraci a několika kliknutími vyladit vzhled a rozložení sekcí. To vše bez znalosti programování.

Samozřejmostí je důraz na snadnou monetizace. Vložit reklamní kód do hlavičky, patičky, sidebaru nebo článku je nebývale intuitivní a rychlé.

Šablona Vogue je ideální pro každého, kdo má vysoké nároky na úpravy vzhledu, ale nechce ztrácet čas úpravou kódu. Tedy pro blogery, marketéry a další zapálené tvůrce obsahu.

Klíčové vlastnosti šablony

Šablona Vogue nabízí klasickou i plovoucí hlavičku. Menu, které se při skrolování pohybuje společně s obsahem, mají uživatelé rádi, protože nemusí skrolovat zpátky. Celkově je sekce hlavičky velmi přehledná a lze do ní dát i widgety.

Na úvodní straně nechybí slider a sekce s články vybraných kategorií. Do patičky a sidebaru lze umístit množství widgetů a zvýraznit tak důležitý obsah – reklamu, odkazy na sociální sítě, články apod.

Velmi zdařilý je také layout příspěvků, který zahrnuje oblíbený box s informacemi o autorovi, příbuzné články a komentáře. Vzhled příspěvků je uhlazený a vypadá profesionálně. Tlačítka pro sdílení na sociálních sítích mohou být nastaveny jako plovoucí.

Vybrané funkce šablony

  • zdařilý design bez rušivých prvků
  • responzivita
  • pokročilý panel nastavení
  • widget pro příbuzné příspěvky
  • neomezené počet barevných schémat
  • shortcodes
  • jazyková lokalizace pro snadný překlad
  • optimalizovaný rychlost načítání
  • vlastní widgety

Cena šablony

59 USD za neomezenou licenci

Odkazy ke stažení