Když přijde řeč na šablony pro kupónové weby, je z čeho vybírat. Šablon, které si lze stáhnout zdarma, je velmi mnoho, tak proč platit za prémiovou? Třeba proto, že Coupon z dílny MyThemeShop je na mnohem vyšší úrovni. Zahrnuje spoustu funkcí, velmi rychle se načítá a nabízí do posledního detailu vyladěný layout.

Kupónovému šílenství neodzvonilo, což potvrzují i vývojáři z MyThemeShopu. Protentokrát svou energii vložili do prémiové šablony, která je splněným snem affiliate marketérů. Patříte-li do jejich řady i vy, nyní máte možnost prezentovat kupóny od mnoha partnerů snadno a rychle. Jednoduché a intuitivní nastavení je ostatně jednou z největších předností MyThemeShop šablon. Kupónová šablona samozřejmě není výjimkou.

Kupónové weby obvykle nejsou příliš bohaté po textové stránkce, a o to víc záleží na designu. V tomto směru je šablona Coupon nekompromisní a nabízí přehlední a profesionálně vypadající design. Díky širokým možnostem úpravy vzhledu lze šablonu předělat tak, aby odpovídala brandu nebo nice.

O tom, zda bude uživatel pokračovat ve výběru kupónů, rozhoduje první dojem. V případě homepage šablony Coupon si však nemusíte dělat zbytečné starosti, protože se na ni kouká velmi dobře. Navíc si můžete vybrat z několika různých layoutů.

Responzivita je samozřejmostí, vždyť v současné době lidé používají chytré telefony a tablety častěji než kartáčky na zuby. Šablona se hezky zobrazuje bez ohledu na rozlišení a vypadá dobře i na Retina displeji.

Šablona Coupon je kompatibilní s WooCommerce. Díky tomu lze prodávat produkty přímo v prostředí kupónového portálu, případně prodávat placené kupóny nebo lístky.

Za zmínku stojí také velmi pěkný slider a efektní kolotoč (carousel), který umožňuje rotující zobrazení kupónů z vybraných kategorií. I tyto prvky jsou plně responzivní a mají pozitivní vliv na míru konverze.

Zároveň nelze nezmínit další vychytávku, tentokrát v podobě sekce archiv, do které se ukládají všechny kupóny na jedno místo. Návštěvníkům zde přijde vhod skvěle řešené vyhledávání a vám možnost zvýraznění exkluzivních nabídek. Umí to obyčejné kupónové šablony zdarma? Ani náhodou. Šablona Coupon se MyThemeShopu povedla na výbornou!

Vybrané funkce šablony

  • bohaté možnosti úpravy vzhledu
  • přehledné třídění kupónů
  • vlastní slidery
  • animované efekty
  • dynamické položky v kolotoči (carousel)
  • archiv kupónů
  • pop-up okno pro odběr novinek
  • pěkný blog
  • snadné propojení se sociálními sítěmi

Cena šablony

59 USD za neomezenou licenci

Odkazy ke stažení