Doberman je šablona jako stvořený pro magazín virálního charakteru. Ocení ji však také profi blogeři a psavci, kteří chtějí čtenářům servírovat obsah stylově a dle posledních trendů. Prioritou tvůrců z CSSIgniter byl důraz na co nejvyšší počet zhlédnutých stránek a šíření obsahu na sociálních sítích.

Šablona Doberman je vhodná pro každého, kdo chce blog proměnit na plnohodnotný magazín. Samozřejmě není jediná, podařených šablon tohoto typu je poměrně dost, ale věříme, že si díky jedinečné kombinaci pokročilých možností nastavení a úprav najde spoustu příznivců.

Virální koncept je znát na první pohled. Když se kouknete do dema, nemůžete si nevšimnout výrazných tlačítek pro sdílení na sociálních sítích v horní i dolní části stránky. Zároveň nechybí sekce v menu s odkazy na nejčtenější a trendy stránky, což návštěvníky navede na nejlepší příspěvky. Dalším prvkem je infobox o autorovi – a opět nechybí odkazy na příbuzné články. Vše nahrává tomu, aby návštěvníci přirozeně přecházeli na další stránky a neopouštěli web,

Šablona Doberman přichází s množstvím užitečných widgetů. Ty ostatně patří k základním kamenům každého magazínu a rozhodně by neměly chybět ani na vašem projektu. ZA zmínku stojí bloky s nejnovějšími články, oblíbenými příspěvky či vybrané fotky z Instagramu. Zón pro umístění widgetů je dost a všechny jsou vhodně rozmístěny.

K zajímavým featurám patří rozšířené možnosti nastavení hlavičky (např. sekce s rotujícími aktualitami) či drag and drop homepage.

Úvodní stránka magazínu rozhoduje o tom, zda návštěvník setrvá, nebo odejde. Šablona Doberman je v tomto směru nekompromisní a umožňuje nastavení příspěvků tak, jak uznáte za vhodné. Nabízí možnost volby mezi jednosloupcovým a vícesloupcovým layoutem a spoustu widgetů pro zobrazení těch správných článků.

Vzhled webu upravíte snadno a bez znalostí kódování. Vlastní panel nastavení umožňuje změnu barevného schématu, typografie i obsahu jednotlivých stránek. To vše pomocí několika málo kliknutí.

Vybrané funkce šablony

  • virální koncept
  • neomezené možnosti nastavení vzhledu
  • drag and drop úvodní strana
  • vlastní widgety
  • SEO nastavení
  • snadný překlad
  • optimalizovaná rychlost načítání
  • responzivní a retina ready
  • pravidelné aktualizace

Cena šablony

49 USD za neomezenou licenci

79 USD za přístup ke všem šablonám od CSSIgniter

Odkazy ke stažení