Superstylová šablona pro blog. Přesně tak zní stručný popis šablony Troy od CSSIgniter. Zajímavé je, že jde v podstatě o první šablonu z jejich developerské dílny, ovšem nyní je responzivní a její design je vyladěný do posledního detailu. Není divu, že jde o jeden z nejpovedenějších kousků, které aktuálně nabízí. Svým vzhledem cílí především na ženské publikum a hodí se fashion blogerkám, maminkám na mateřské a marketérkám.

Proč byste si měli šablonu Troy pořídit?

Na demu je jasně vidět, že šablona Troy umí zobrazit poslední příspěvky, widgety, vlastní logo a další prvky v uhlazeném stylu. Kombinace barevného menubaru a pozadí, ztučněného písma a mřížkového layoutu bezpečně upoutá pozornost každého návštěvníka. Sidebar je umístěn na pravé straně a lze do něj umístit widgety s atraktivním obsahem.

Šablona Troy je perfektním příkladem toho, jakého efektu lze při tvorbě blogu pro ženy dosáhnout. Navzdory líbivému kabátku je obsah stále v centru pozornosti a stránky se načítají rychle, což je důležité pro návštěvníky i vyhledávače.

Klíčové vlastnosti šablony

Hlavička je sice běžnou součástí webů, ale v případě šablony Troy je koncipována trochu odlišně než u většiny blogů. Logo je uprostřed a vedle něj lze umístit primární menu a widget s ikonkami sociálních sítí. Další menu se nachází pod logem.

Layout šablony Troy je vícesloupcový a umožňuje zobrazení většího počtu článků na úvodní straně. Na té se navíc nachází velký responzivní slider.

Zbylá část úvodní strany je rozdělena na dvě hlavní sekce se dvěma sloupci nalevo (pro nejnovější články) a jeden sloupec pro sidebar napravo. Tři sloupce pro widgety jsou také v patičce, takže vám nikdy nebude chybět prostor na zobrazení zajímavého obsahu. Třeba nejnovějších obrázků z Instagramu, boxy s informativními texty, odkazy apod.

Stylová šablona Troy toho nabízí mnohem více. Podporuje různé formáty příspěvků (galerie, videa…), disponuje integrovanými shortcodes a umožňuje snadnou a rychlou změnu vzhledu prostřednictvím control panelu.

Vybrané funkce šablony

  • 4 vlastní widgety
  • integrace WooCommerce pluginu
  • elegantní sekce pro blog
  • minimalistický a adaptabilní design
  • Visual Builder
  • Revolution slider
  • podpora video pozadí
  • integrace Google web fonts
  • optimalizovaná rychlost načítání a SEO

Cena šablony

54 USD za neomezenou licenci

Odkazy ke stažení