Současná generace internetových uživatelů vyžaduje informace v co nejstravitelnější formě. A je něco stravitelnějšího než videa? U takového obsahu vydrží mnohem déle než u psaného textu a na vás je, abyste jim ho naservírovali v příjemném prostředí. Ideálním řešením je šablona VideoBox od WPZOOM, kterou si můžete do značné míry přizpůsobit dle potřeby. Podporuje všechny známé videoservery jako YouTube, Vimeo a další.

Šablona VideoBox přichází s intuitivním panelem nastavení, pomocí kterého plně přizpůsobíte všechny více i méně důležité detaily tak, aby design plnil účel. Zároveň počítejte s plně responzivním a Retina Ready layoutem. Za zmínku stojí také podpora pluginu WooCommerce pro prodej zboží přímo na webu.

Podstatné je, aby fungovala videa, která na web vložíte přes embed kód. Vývojáři z WPZOOM šablonu nastavili tak, aby podporovala nejen YouTube a Vimeo, ale také Instagram Video, Facebook Video, DailyMotion, Amazon S3, Brightcove a spoustu dalších zdrojů. Jakmile video vložíte, šablona automaticky vytvoří náhledový obrázek, takže ho nebudete muset přidávat přes funkci Featured image. Praktické!

Další skvělou funkcí je záložka s nejoblíbenějšími videi, kterou lze zobrazit na úvodní straně webu společně s naposledy přidanými videi. Záložku lze nastavit tak, aby se v ní zobrazovaly jen vybraná videa. Třeba ta s nejvíce shlédnutími či komentáři, případně videa přidaná v určitém časovém úseku (např. za poslední měsíc apod.).

A když už byla zmíněna úvodní strana, bude se vám líbit mnoho ploch pro widgety. V šabloně jsou i některé speciální. K těm nejlepším patří Carousel Widget neboli kolotoč příspěvků. Je vynikající pro zobrazení videí z jedné i více kategorií. V nastavení tohoto widgetu lze definovat poměr stran náhledových obrázků, což funguje skvěle s filmovými plakáty.

Šablona VideoBox má ještě více vychytávek. Různé styly hlavičky, náhledové obrázky pro kategorie, nekonečné skrolování a další funkce vás nenechají na pochybách, že jste své peníze investovali správně.

Vybrané funkce šablony

  • široké možnosti nastavení vzhledu
  • responzivní a Retina Ready
  • podpora WooCommerce
  • podpora videí z 99% videoserverů
  • automatické náhledy k videím
  • záložka s oblíbenými videi
  • mnoho míst pro widgety na úvodní straně
  • vlastní Carousel Widget
  • příprava pro snadný překlad

Cena šablony

69 USD cena šablony pro neomezený počet domén

99 USD přístup ke všem šablonám od WPZOOM

199 USD přístup ke všem šablonám od WPZOOM + PSD soubory

Odkazy ke stažení