Pokud rádi pracujete s jednou šablonou, která toho umí zatraceně hodně, bude se vám řešení The Core od ThemeFuse zamlouvat. Vývojáři vytvořili 20 tématických dem, a to pouze za pomocí nástrojů dostupných v back-endu. S trochou kreativity tak můžete vytvořit desítky či stovky dalších layoutů.

S šablonou The Core si vystačíte na hodně dlouhou dobu. Stane se vašim každodenním pomocníkem při tvorbě vlastních webů nebo prezentací pro vaše zákazníky. Vytvoříte s ní firemní prezentaci, foodblog, cestovatelský magazín, stránky pro charitu i e-shop.

Perfektní visual builder je intuitivní a osvojíte si ho i bez předchozích zkušeností s tvorbou webů. V rozhraní administrace navrhnete vlastní stránky tak, že drag and drop systémem přetáhnete jednotlivé elementy tam, kde je chcete mít. Žádné programování se nekoná, skládání prvků je jednoduché jak facka. Celkový dojem umocňuje množství praktických shortcodes a skutečnost, že vývojáři do nastavení prvků implementovali možnosti efektivních animací.

Šablona The Core zahrnuje spoustu demo obsahu. Celkem se jedná o 20 tématických layoutů, které lze nainstalovat jediným kliknutím. Když se vám zalíbí některý z připravených designů, můžete ho mít snadno a rychle.

The Core je plně responzivní a vypadá dobře na všech zařízeních. Barevné schéma lze jednoduše měnit tak, aby byl celý web laděný do specifické barvy. Šablona využívá Google fonts a podporuje pluginy pro překlad (např. WPML).

K dalším skvělým funkcím patří megamenu a kalendář událostí, který lze umístit do sidebaru jako widget. Touto cestou informujete návštěvníky o všech důležitých nastávajících událostech. Pomocí shortcodes umístíte kalendář na libovolnou stránku. Za pozornost stojí také několik variant layoutu pro portfolio, contact form builder a vlastní nastylování Google maps.

Vybrané funkce šablony

  • 20 předpřipravených témat
  • neomezené možnosti úpravy vzhledu
  • visual page builder
  • integrace s WooCommerce
  • responzivní a Retina Ready
  • budoucí vylepšení zdarma
  • tři skvělé slidery
  • množství speciálních shortcodes
  • megamenu

Cena šablony

49 USD cena šablony pro jeden web

79 USD přístup ke všem šablonám od ThemeFuse na neomezený počet webů

179 USD časově neomezený přístup ke všem šablonám od ThemeFuse

Odkazy ke stažení