Stavebnictví je vysoce konkurenční obor a bez moderní webové prezentace se neobejde takřka žádná firma. Pro větší společnosti i menší studia, freelancery a řemeslníky je skvělou volbou šablona Builders z MyThemeShopu. Byla navržena s ohledem na specifické potřeby stavebního průmyslu a lehce díky ní upoutáte potenciální zákazníky.

Přestože šablona Builders primárně cílí na stavební průmysl, jedná se o víceúčelovou šablonu, kterou lze použít při tvorbě firemní prezentace z libovolného oboru. Díky bohatým možnostem nastavení můžete layout předělat tak, aby stoprocentně vyhovoval plánovanému využití. Vývojáři z MyThemeShopu k šabloně přibalili 12 různých stránek s jedinečnými layouty.

Úvodní stránku lze přizpůsobit mnoha způsoby – k mání jsou prvky jako sekce se záložkami, službami, statistikami a mnoho dalších. K perfektnímu výsledku vám pomůže unikátní slider a volby přizpůsobení vzhledu hlavičky. Nechybí ani sekce se zkušenostmi zákazníků, která vám pomůže s budováním důvěry ve vaší firmu. Tu můžete posílit také sekcí s logy významných partnerů a zákazníků.

Velmi praktická funkce je volba pro stažení brožury ve formátu PDF. Umožní vám předat zákazníkům klíčové informace a katalogy elegantní formou.

Ať už se zabýváte jakýmikoliv službami, téměř jistě využijete layouty pro stránky projektů. Snadno a rychle vytvoříte například seznam referencí, a to na jedné straně, nebo na samostatných podstránkách.

Nedílnou součástí moderní firemní prezentace je blog. Autoři šablony Builders to moc dobře vědí a navrhli stylový layout, který udrží pozornost návštěvníků. Publikace odborných článků, tipů a rad je další cestou při budování renomé.

Výčet funkcí a vlastností šablony Builders je samozřejmě mnohem větší. Za zmínku stojí 10 silných widgetů, integrace WooCommerce a systém recenzí k produktům, příprava pro snadný překlad a další. O výjimečnosti šablony se můžete přesvědčit v demu.

Vybrané funkce šablony

  • atraktivní design home page
  • unikátní header a slider
  • sekce pro portfolio
  • sekce se záložkami projektů
  • sekce se statistikami
  • layouty pro podstránky
  • vizuálně atraktivní efekt filtrování v archivu projektů
  • 2 layouty pro blog
  • 10 unikátních widgetů

Cena šablony

59 USD za neomezenou licenci

Odkazy ke stažení