Spousta šablon lze předělat tak, aby po designové stránce vyhovovala požadovanému účelu. Bohužel však mohou chybět funkce, které najdete jen u vybraných šablon. V souvislosti s automobilismem, konkrétně s inzercí, bazarem či magazínem nebo blogem o automobilech, je skvělou volbou šablona Auto Trader od ThemeFuse. Důvodů, proč si vybrat právě tuto povedenou šablonu, je víc než dost.

Ještě než se dostaneme k back-endu, vyzdvihneme hlavní funkce v administrační části. Nedílnou součástí šablony Auto Trader jsou speciální moduly, které vám zjednoduší život. Modul s názvem Seek umožňuje snadné filtrování vozidel na základě všech běžných parametrů (značka, model, najeté kilometry, typ karoserie…)

Šablona je připravena pro umístění inzerce a umožňuje vložení bannerů na nejviditelnější místa. Monetizace je díky tomu jednodušší a rychlejší.

Úsměv na tváři vám navodí také spousta shortcodes. Jakmile se je naučíte používat, vyhnete se tvorbě objektů komplikovaným kódem.

Další příjemnou funkcí je možnost publikace vlastních reklam registrovaným uživatelům.

Velmi zdařilý je modul pro tvorbu kontaktního formuláře. Je přehlednější než klasický Contact Formu a okamžitě si ho osvojíte.

Chcete-li na web přidat více než jeden sidebar, nemusíte zoufat. Šablona Auto Trader nabízí neomezené množství postranních panelů. V případě potřeby umístíte jiný sidebar na každou jednotlivou stránku.

Po grafické stránce není prémiové šabloně Auto Trader co vytknout. Moderní design, různé layouty a takřka nekonečné možnosti úprav přes panel nastavení. Velmi jednoduše předěláte vzhled webu tak, aby byl unikátní a vyhovoval specifickým účelům. S přípravou obsahu vám pomůže demo content, který nainstalujete jediným kliknutím.

Samozřejmostí je responzivita a Retina Ready. Šablona Auto Trader vypadá dobře za všech okolností bez ohledu na typ zařízení!

Vybrané funkce šablony

  • bohaté možnosti úpravy vzhledu
  • efektní HTML5 animace prvků
  • 3 různé slidery včetně videoslideru
  • několik moderních layoutů
  • megamenu pro obsahově bohaté weby
  • filtrování vozidel
  • optimalizované reklamní plochy
  • zdařilý kontaktní formulář
  • responzivní a Retina Ready

Cena šablony

49 USD za licenci pro jeden web

79 USD za licenci pro neomezeně webů

179 USD za přístup ke všem šablonám na neomezenou dobu

Odkazy ke stažení