Láska prochází žaludkem. O tom ví své autoři šablony Seasons z týmu WPZOOM, kteří s láskou vytvořili řešení pro provozovatele restaurací, fast foodů či jiných stravovacích zařízení. Na své si však přijdou i foodblogeři. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, bude se vám prémiová šablona zamlouvat. Její síla spočívá ve třech hlavních featurách – zabudovaná stránka s jídelním menu, widgetová úvodní strana a funkce rezervace podporující Gravity forms.

Proč byste si měli šablonu Seasons pořídit?

Důvodů, proč si pořídit šablonu Seasons, je hned několik. Tím prvním je responzivita, která se v poslední době stana naprostým standardem. Chcete-li přivítat uživatele mobilů a tabletů otevřenou náručí, nic jiného vám ani nezbude. Navíc – spousta lidé hledá informace o místech, kde se dá dobře najíst, v terénu a nikoliv doma u počítače.

Tvůrci z WPZOOM vyladili šablonu s ohledem na rychlé načítání. Zároveň velmi dobře pojali layouty a rozmístění jednotlivých prvků. Web s šablonou Season vypadá elegantně, je přehledný a díky modernímu kódování a SEO featurkám i dobře stravitelný pro vyhledávače.

Šablona Seasons samozřejmě umožňuje tvorbu blogu, do kterého lze přidat widgety a shortcodes. Provozovatelé restaurací tak mohou snadno upozorňovat na novinky a vybrané pochoutky. Shortcodes umožňují elegantní přidávání tlačítek, mapek, sloupců, záložek a dalších prvků.

Klíčové vlastnosti šablony

Do hlavičky lze umístit vlastní logo, kontaktní telefon a odkazy. Prvky jsou umístěny tak, aby byly dobře viditelné.

Nedílnou součástí layoutu na celou šířku je efektní slider, u kterého lze nastavit rychlost změny slidů, automatické skrolování a další vlastnosti.

Velkým tahákem šablony Seasons je speciální vzhled stránek pro jídelní menu s možností přidávání položek. K těm lze přiřadit fotografii, detailní informace a cenu.

Vybrané funkce šablony

  • 4 sloupce pro widgety v patičce
  • Zoom Framework panel voleb
  • automatické aktualizace frameworku
  • rezervační formulář přes Gravity Forms Plugin
  • vlastní hlavička a bohaté možnosti změny vzhledu
  • kontaktní informace v menu baru
  • snadný překlad
  • čistý kód a optimalizovaná rychlost načítání
  • intuitivní nastavení

Cena šablony

69 USD za šablonu s licencí na neomezený počet webů

Odkazy ke stažení