Z produkce MyThemeShopu pochází množství velmi kvalitních šablon a výjimkou není ani MoneyFlow. Jde o profesionální šablonu, kterou lze použít na blog i obsahově bohatý magazín. Šablona byla navržena s ohledem na potřeby tvůrců obsahu a internetových marketérů, respektive jejich snahu o vysoký výdělek. Dynamická úvodní strana umožňuje vložení sekcí s vybranými články, slideru a vlastních widgetů. Šablona přichází se skvěle optimalizovanou platformou a je jen na vás, jestli se chopíte příležitosti a naplno monetizujete svůj projekt.

Vhodně zvolená šablona nevede jen k vyšším ziskům, ale logicky i ke zvýšení návštěvnosti. V případě Moneyflow je důvodem optimalizovaný layout s množstvím featurek.

Autoři z MyThemeShop dávají majitelům šablony MoneyFlow volné ruce a umožňují rozsáhlé úpravy vzhledu. Pokud se nespokojíte s defaultním designem (ostatně proč byste měli…), můžete web upravit k nepoznání. Svoboda ohledně volby barev, typografie a rozložení prvků je vskutku velmi lákavá. Díky profesionálnímu kódu a minimalistickému designu se stránky načítají rychlostí blesku.

V nastavení stejně snadno nastavíte také reklamní plochy, logo, obrázek na pozadí a další prvky. Vše bez nutnosti instalace pluginů.

Šablona Moneyflow je responzivní a vypadá dobře na všech zařízeních. Můžete tak „lovit“ čtenáře bez ohledu na to, zda jsou na notebooku, tabletu, nebo chytrém telefonu. Rychlost načítání lze dramaticky vylepšit v panelu nastavení (položka „performance“).

První dojem blogů a magazínů budí jejich úvodní strany. V tomto směru je šablona Moneyflow naprosto senzační, protože umožňuje rozmístění vizuálně zajímavých prvků. Nejzajímavější články lze zobrazovat ve slideru, ale v případě potřeby ho můžete naopak vypnout.

Slider samozřejmě není jedinou featurkou – na úvodní stranu můžete umístit bloky s články z vybraných kategorií, a to v rámci několika layoutů s různým rozvržením. Přímo v příspěvcích pak nechybí oblíbený widget „Author box“ a příbuzné články.

Vybrané funkce šablony

  • čistý design
  • rychlé načítání
  • optimalizace pro AdSense
  • volitelná drobečková navigace
  • široké možnosti úpravy vzhledu
  • tlačítka pro sdílení na sociálních sítích
  • vlastní shortcodes
  • různé layouty
  • vlastní widgety

Cena šablony

59 USD za šablonu s licencí na neomezený počet webů

Odkazy ke stažení