Design některých WordPress šablon se návštěvníkům okamžitě vryje do paměti. Patří k nim také šablona Moment od CSSIgniter, která umocňuje celkový dojem z blogu populárním mřížkovým layoutem ve stylu mansory a „nekonečným“ načítáním příspěvků. Díky čistému kódu a celkové optimalizaci je načítání rychlé, což ocení nejen návštěvníci, ale také vyhledávače. Elegantní a univerzální design umožňuje tvorbu webu na libovolné téma. Lifestyle, travel, fashion nebo technologie – je to jen na vás.

Proč byste si měli šablonu Moment pořídit?

Plně responzivní šablona Moment je jasnou volbou pro každého, kdo chce provozovat moderní blog či magazín. Velmi příjemný vzhled, vynikající čitelnost a bohaté možnosti nastavení dělají z ní dělají univerzální platformu pro začínající i náročné blogery.

Nastavení této prémiové šablony je natolik snadné a rychlé, že to zvládne i uživatel bez předchozích zkušeností s WordPressem.

Klíčové vlastnosti šablony

Jasnou dominantou je mansory layout úvodní strany. Příspěvky v nepravidelné mřížce vypadají velmi dobře – ba dlaždicích se zobrazují pouze náhledové obrázky a nadpisy. Velkou výhodou je maximální využití místa, a tedy i zobrazení velkého množství článků.

Neméně působivé jsou layouty článků. Autoři z CSSIgniter připravili celkem 4 unikátní vzhledy, které zahrnují umístění obsahu nalevo, napravo, uprostřed napevno a uprostřed na celou šířku webu. Velkou výhodou je možnost individuálního nastavení, tedy pro různé layouty pro jednotlivé články.

Další skvělou featurou je skvěle řešený panel nastavení. Umožňuje rychlou změnu designu úvodní strany, hlavičky, barevného schématu, typografie, layoutů a dalších prvků.

Šablona Moment od CSSIgniter je perfektním řešením pro osobní blog i větší magazín. Mansory layout se neokouká a návštěvníci si díky němu web lépe zapamatují.

Vybrané funkce šablony

  • responzivní design
  • vlastní vzhledy a widgety
  • podpora multimédií – sdílení videí, galerie a dalšího obsahu
  • mansory grid layout
  • optimalizovaná rychlost načítání
  • 4 layouty pro příspěvky
  • nekonečné načítání příspěvků
  • změna vzhledu přes panel voleb
  • optimalizace pro vyhledávače

Cena šablony

39 USD za šablonu Moment

49 USD za všechny šablony CSSIgniter

Odkazy ke stažení