Nabídka prémiových šablon od MyThemeShopu je velmi pestrá a nechybí v ní ani tak specifické kousky, jako je platforma pro video blogery. Šablona s výstižným názvem Video umožňuje snadné vkládání video postů pomocí embed kódu či videí na vlastním serveru. Na zdroji videosouborů nesejde – můžete zveřejňovat videa ze serverů jako YouTube, Vimeo, MetaCafe nebo jiných serverů.

Proč byste si měli šablonu Video pořídit?

Šablona Video je známá jako „nejlepší šablona pro videoblogy“ a nabízí množství skvělých funkcí. Samozřejmě nechybí počítadlo shlédnutí, hodnotící featurka líbí/nelíbí, vlastní formát pro video příspěvek a další prvky, díky kterým si ji okamžitě zamilujete.

Klíčové vlastnosti šablony

Na šabloně Video postavíte videoblog i větší portál snadno a rychle. Autoři ji optimalizovali s ohledem na rychlé načítání, což ocení návštěvníci i vyhledávače.

Layout úvodní strany respektuje současné trendy videoserverů. Je přehledný, vypadá moderně a nasměruje návštěvníky tam, kde je chcete mít. V horní části webu nechybí sekce s vybranými video a na zbytku stránky následují nejoblíbenější a právě přidaná videa.

Vzhledem k tomu, že stále více uživatelů sleduje videa z mobilních zařízení, je šablona Video responzivní a Retina Ready.

K nejdůležitějším funkcím samozřejmě patří ty, které souvisí s videopříspěvky. Za zmínku stojí featura Play List umožňující sestavení playlistu několia vybraných videí. Dále pak funkce „Watch It Later“, tedy shlédnout později.

Šablona umožňuje vkládání videí přímo z YouTube i manuálně v administraci. Ke všem videím se automaticky generují náhledové obrázky, díky kterým web vypadá mnohem lépe. Uživatelé mohou jednotlivá videa hodnotit prostřednictvím tlačítek Líbí/Nelíbí.

Stejně jako ostatní šablony z MyThemeShopu lze jednoduše předělat design tak, aby se web odlišil od konkurence.

Co dodat závěrem? Šablona Video je zřejmě nejlepší platformou pro videoblogery či videoservery. Rozhodně stojí za vyzkoušení!

Vybrané funkce šablony

  • atraktivní pop-up tlačítko na sdílení ve všech příspěvcích
  • 3 různé layouty příspěvků
  • zobrazení časovače videa
  • 3 různé layouty úvodní strany
  • 10 vlastních widgetů
  • WP megamenu
  • optimalizované plochy pro AdSense
  • vyladěný design pro nízkou bounce rate
  • intuitivní panel nastavení

Cena šablony

59 USD za neomezenou licenci

Odkazy ke stažení