Šablona Hellomouse je odpovědí na otázku, kde sehnat jednoduché, elegantní a stoprocentně funkční portfolio. Lidé z CSSIgniter odvedli dobrou práci a vytvořili platformu pro umělce, fotografy, designéry a další profese, které se neobejdou bez online galerie. Šablona je dobrou volbou i pro podnikatele, kteří hledají příhodné místo pro prezentaci referencí. Silnou stránkou šablony Hellomouse jsou zabudované volby pro portfolio a vlastní layout pro úvodní stranu.

Proč byste si měli šablonu Hellomouse pořídit?

Levné šablony jsou obvykle psané nekvalitním kódem a obsahují spoustu chyb. Ve finále musíte čelit pomalému načítání a spoustě dalších nepříjemností. Šablona Hellomouse je naštěstí na úplně jiné úrovni. Je bezpečná, flexibilní a když ji budete pravidelně aktualizovat, nesetkáte se s žádnými problémy.

Šablona obsahuje zabudovaný panel nastavení, prostřednictvím kterého lze snadno a rychle měnit vhled webu – od loga přes barvy až po layouty podstránek. Responzivita a kompatibilita se všemi typy zařízení je naprostou samozřejmostí.

Autoři z CSSIgniter do šablony integrovali několik nezbytných widgetů, layoutů a dalších prvků, které posouvají portfolio na další úroveň. Díky nim lze z obyčejné stránky vytvořit jedinečný projekt, ve kterém nechybí ani blogová sekce pro sdílení novinek a kontaktní stránka využívající populární plugin Contact Form 7.

Klíčové vlastnosti šablony

Nemáte-li zkušenosti s programováním, bude se vám líbit způsob, jakým se v šabloně Hellomouse přidávají a nastavují stránky. Nebudete k tomu potřebovat ani speciální pluginy – na úvodní straně lze umístit widget pro vlastní typ stránky, takže jednoduše nastavíte zobrazení portfolia v požadovaném stylu.

Zároveň oceníte množství layoutů s rozličným rozvržením prvků a rozsáhlými možnostmi nastavení.

Šablona si rozumí s WordPress customizerem, ve kterém lze nastavit všechny jednotlivé prvky (widgety, stránky, typografii, layouty, menu, barvy…) v reálném čase.

Vybrané funkce šablony

  • několik různých layoutů
  • blogová sekce
  • vlastní vzhled úvodní strany
  • widget s ikonami sociálních sítí
  • podpora WPML
  • podpora a aktualizace
  • množství barevných schémat
  • optimalizovaná rychlost načítání
  • čistý kód

Cena šablony

49 USD za šablonu s podporou a aktualizacemi na jeden rok

Odkazy ke stažení