Důkazem, že WordPress už dávno není jen blogovací platformou, je šablona eMaxStore od MyThemeShopu. Pokud si pohráváte s myšlenkou na vlastní e-shop a vyžadujete profi řešení za pár korun, bude se vám toto prémiové řešení zamlouvat. Autoři k šabloně přibalili spoustu featurek, které ji posouvají na vyšší úroveň. K nejsilnějším stránkám patří přehledný layout, čistý kód a responzivita.

Mít moderní e-shop se vším všudy není složité. Stačí nainstalovat šablonu eMaxStore, plugin WooCommerce (je zdarma) a je to. V administraci šablony najdete veškerá nastavení všech částí webu – barevnou kombinací počínaje přes typografii a styl stránkování až po layout a další věci. Plugin pro ecommerce umožňuje prochází produktů, jednoduchý nákupní proces, ajaxové načítání obsahu, filtrování dle ceny a další featury.

Proč byste si měli šablonu eMaxStore pořídit?

Šablona eMaxStore se velmi rychle načítá, čemuž vyhledávače dávají velký význam. Optimalizovaná rychlost načítání je samozřejmě důležitá také z hlediska uživatelského zážitku – návštěvníci nebudou mít důvod web opustit.

Layout je jedním slovem vyladěný a udržuje pozornost návštěvníků správným směrem. V hlavičce i patičce je spousta sekcí pro widgety – ty lze využít pro zobrazení doporučených produktů, populárního zboží apod.

Klíčové vlastností šablony

K nejlepším funkcím patří rychlé vyhledávání/prohlížení produktů a naprosto přehledný proces platby. Autoři vytvořili perfektní prostředí pro nákup na základě rozsáhlých průzkumů, které v oblasti ecommerce provedli.

Skvělou featurkou je kolotoč s podobným zbožím. Jedná se o blok, ve kterém rotují položky podobné produktu, který si zrovna zákazník prohlíží. Dále pak blok s doporučeným zbožím dle vašeho uvážení.

Všechny zmíněné prvky vedou k lepšímu konverznímu poměru. K tomu přičtěte několik různých layoutů a velmi pěkný design šablony – napadá vás snad důvod, proč eMaxStore nevyzkoušet?

Vybrané funkce šablony

  • atraktivní parallax slider
  • responzivní a Retina Ready
  • 3, 4 a 5 sloupcová patička
  • nekonečno kategorií na úvodní straně
  • widget s produktovým sliderem
  • kolotoč s vybranými produkty
  • kolotoč s příbuznými produkty
  • ajaxové i numerické stránkování
  • tlačítko pro seznam přání

Cena šablony

59 USD za šablonu s licencí na neomezený počet webů

Odkazy ke stažení