Authority je blogovací šablona, která vyhází z blogu Matthewa Woodwarda. Jeho projekt mu přinesl slušný profit a spoustu prodejů, čehož lidé z MyThemeShopu využili a vytvořili řešení pro každého, kdo preferuje fokus na informace. Chcete-li prezentovat odborné články, návody nebo jiný typ obsahu, nebudete investice do této šablony litovat. Základní vzhled vypadá skvěle, texty jsou perfektně čitelné a layout připravený na umístění widgetů. Kombinace výrazných nadpisů, výpisů článků a náhledových obrázků na úvodní straně vypadá nebývale dobře.

Blogovací šablona Authority je skvělou volbou pro začínající blogery i ostřílené profesionály. Obsahuje množství featurek, díky kterým lze web předělat k nepoznání.

Úprava hlavičky zahrnuje upload vlastního loga, ale také umístění ikonek s odkazy na sociální sítě, vyhledávacího widgetu a vlastního menu. Díky tomu se návštěvníci rychle dostanou do cíle.

Články v demoverzi šablony Authority vypadají skvěle. Autoři z MyThemeShopu umístili tlačítky pro sídlení na sociálních sítích před i pod článek. Tlačítka pod článkem jsou dostatečně široká na to, aby čtenáře motivovala k akci.

Další důležitý prvek jsou „příbuzné články“. Výrazný blok lze upravit v nastavení a definovat počet zobrazujících se článků. Ty se zobrazují na základě relevantních štítků nebo kategorií, takže se čtenářům servírují pouze témata, která by je mohla zajímat.

Přestože je základní vzhled povedený, není nad to se odlišit. To umožňuje pokročilý panel nastavení, prostřednictvím kterého získáte absolutní kontrolu nad úvodní stranou, příspěvky, stránkami, reklamními plochami a dalšími prvky. Ve volbách lze nastavit tlačítka pro sdílení, sidebary, barevné schéma a typografii.

Blogovací šablona Authority má i další přednosti, které sice na první pohled nejsou tak výrazné, ale tím spíš je oceníte – za zmínko stojí optimalizovaná rychlost načítání a různé druhy stránkování (Ajax, numerické…).

Vybrané funkce šablony

  • optimalizovaný kód a design
  • 4 layouty úvodní strany
  • vysoká rychlost načítání
  • integrace Schema
  • design s ohledem na nízkou míru opuštění a vysoký počet zhlédnutých stránek
  • 12 speciálních widgetů
  • množství ploch pro widgety
  • animované mobile-friendly menu
  • respozivní a Retina Ready

Cena šablony

59 USD za neomezené použití

Odkazy ke stažení